• Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: (+48 41) 300 58 70O NAS

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Spółka Super Liquid powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na nowoczesne rozwiązania poprawiające komfort, jakość i bezpieczeństwo życia.

Nazwa Super Liquid pochodzi od unikalnych właściwości cieczy zagęszczanej ścinaniem, która jest głównym produktem Spółki. Jest to innowacyjna technologia, która nie ma swojego odpowiednika na rynku. Nasz zespół badaczy zajmuje się eksploracją ich zastosowania i wdrożenia. Przy współpracy z Instytutem Chemii Przemysłowej, Wojskową Akademią Techniczną oraz Przemysłowym Instytutem Motoryzacji poszukujemy nowych możliwości wykorzystania cieczy w przemyśle motoryzacyjnym, obronnym, sportowym. Opracowujemy produkty dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych wyrobów ciągle rozwijamy i doposażamy zakładowe laboratorium, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i naukowców.

Super Liquid to połącznie nowoczesnej technologii, infrastruktury, wiedzy i doświadczenia.

Jesteśmy otwarci na współpracę, jeśli masz pomysł na wykorzystanie naszego produktu – cieczy zagęszczanej ścinaniem, zapraszamy do kontaktu.